Zařízení

Zařízení pro nástřik PUR pěn

Dávkovací zařízení Reactor od společností GRACO se dodává od modelů základní řady až po špičkové profesionální systémy. V závislosti na požadavcích zákazníka a typu aplikace je možno volit mezi systémy vzduchovými, elektrickými nebo hydraulickými.

Zařízení pro nástřik polyurea materiálů

Polyurea je elastomerová, mechanicky odolná a pružná souvislá vrstva, která se aplikuje přímým nástřikem na povrch určený k izolaci. Dokonalá přilnavost ke všem stavebním materiálům jako jsou beton, zdivo, dřevo, kov, PUR pěna, polystyren, apod. ji předurčuje jako hydroizolační nástřik. Mezi nejvýznamnější přednosti polyurea fólií patří vysoká pružnost, odolnost proti mechanickému poškození, odolnost proti tlakové vodě a chemickým látkám.

Zařízení pro lití PUR materiálů

Zařízení GRACO Reactor pro aplikaci PUR pěny pro lití jsou podobná zařízení, jaká se používají pro nástřik PUR pěny. Jedná se o aplikaci dvou tekutých složek licí PUR pěny s prodlouženou dobou startu pomocí směšovací licí pistole.

Podávací čerpadla

Důležitým prvkem pro bezproblémový chod zařízení Reactor je správný výběr sudového podávacího čerpadla v závislosti na druhu a viskozitě obou složek materiálů. Lze zvolit mezi membránovými nebo pístovými podávacími čerpadly.

Kompresory a generátory

Naše firma dodává k zařízení GRACO Reactor pro aplikaci nástřiku PUR pěny osvědčené a spolehlivé profesionální zařízení pro dodávku vzduchu a elektrické energie.

Kompletní vestavby

Firma Media CZ realizuje v případě požadavků zákazníka instalaci technologie pro sříkání PUR pěny a polyurey na přistavená vozidla zákazníků. Většinou se jedná o úpravy vozidel v provedení pekařské nebo chladírenské nástavby.

Školení aplikátorů

Naše firma ve spolupráci s firmou GRACO a dodavateli materiálů pořádá pravidelné semináře a technické dny pro aplikátory PUR pěny a polyurey. Na těchto seminářích a školeních načerpáte nejnovější informace z oblastí strojového vybavení, materiálů a legislativy spojenou s nakládáním a zpracováním polyuretanů, včetně řady praktických ukázek nástřiku PUR pěn, nátěrů a izolací. Na vyžádání jsme připravení pro Vás připravit individuální školení dle vašich požadavků, včetně praktických ukázek.


© 2023, MEDIA CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑