Hadice, pistole, příslušenství

                                            

Stříkací pistole GRACO FUSION Air-Purge

Více komponentní stříkací pistole GRACO Fusion Air-Purge je vzduchem čištěná pistole pro aplikaci PUR pěn a polyurey. Její moderní design a komponenty z velmi kvalitních materiálů, zaručují při správném zacházení a pravidelné údržbě, dlouhou životnost. Vylepšená konstrukce směšovacího modulu a tryskové soustavy výrazně zlepšuje směšování. Pistole Fusion můžete použít jak pro pěnu, tak pro polyureu.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Maximální pracovní tlak

240 barů

Maximální výkon

22,7 kg/min

Minimální výkon

1,4 kg/min

Hmotnost

1,1 kg

 

Stříkací pistole GRACO FUSION Mechanical-Purge   

Více komponentní stříkací pistole Graco Fusion Mechanical-Purge je mechanicky čištěná pistole pro aplikaci PUR pěn a polyurey. Její moderní design a komponenty z velmi kvalitních materiálů, zaručují při správném zacházení a pravidelné údržbě dlouhou životnost. Vylepšená konstrukce směšovacího modulu a tryskové soustavy výrazně zlepšuje směšování. Pistole Fusion můžete použít jak pro pěnu, tak pro polyureu.

    

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Maximální pracovní tlak

240 barů

Maximální výkon

22,7 kg/min

Minimální výkon

0,9 kg/min

Hmotnost

1,3 kg

      

Stříkací pistole GRACO FUSION CS                          

Kompaktní ergonomická pistole pro více komponentní materiály se směšováním se vzduchovým pročištěním s kapalinou „ ClearShot“. Tryska je čištěna a chráněna speciální kapalinou, čímž je zaručena čistota pistole a neměnný stříkaný obrazec v průběhu celého procesu stříkání. Možno použít jak pro pěnu, tak i pro polyureu.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Maximální pracovní tlak

240 barů

Maximální výkon

11,3 kg/min

Minimální výkon

0,45 kg/min

Hmotnost

1,2 kg

 

 

Stříkací pistole PROBLER P2                                         

Kompaktní ergonomická pistole. Jednoduché čištění. Citlivá spoušť, ruční otevírání a zavírání ventilů pro obě složky. Díky tvaru se osvědčuje i v komplikovaných stříkacích pozicích. Možno použít pro pěnu i polyureu.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Maximální pracovní tlak

221 barů

Maximální výkon

18 kg/min

Minimální výkon

1,4 kg/min

Hmotnost

1,4 kg

 

Hadice

Pro přivedení materiálu k pistoli se používá vyhřívaný set hadic včetně čidla teploty. Hadice jsou uloženy v ochranném polyesterovém opletení. K jednotlivým typům zařízení Graco Rector je dodáván základní set vyhřívaných hadic, který lze rozšířit na maximální délku doporučenou pro každé konkrétní zařízení.  

Trysky

Pro kvalitu výsledného nástřiku je důležitý správný výběr trysky a směšovací komory pro danou pistoli. Je možno volit mezi kruhovou tryskou, typicky pro pěny a plochou tryskou vhodnější pro nátěrové systémy. V závislosti na druhu použitého materiálu lze vybírat ze širokého rozsahu směšovacích komor a velikostí trysek.


© 2023, MEDIA CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑